بالابر ثابت چیست ؟

بالابر ثابت چیست ؟

فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیکی

همین حالا با ما تماس بگیرید 09128667745

بالابر ثابت چیست ؟

بالابرها دارای انواع مختلفی می باشند. بالابر ثابت چیست؟ بالابر ثابت دستگاهی است که برای جا به جایی افراد و وسایل سنگین مورد استفاده قرار می گیرد و دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام بر طبق آن بالابر با مکانیزم مخصوص به خود سازگاری پیدا کرده اند و اینگونه بالابر های ثابت برای جا به جایی بارهای سنگین و یا خودرو ، مورد استفاده قرار می گیرند و به طور گسترده در انبارها کاربرد دارند. این نوع از بالابر ها مورد نیازشان یک چاهک برای جمع شدن دستگاه ها است. در شما را با انواع بالابر های ثابت مانند بالابر ثابت هیدرولیکی و بالابر ثابت صنعتی آشنا می کنیم.

انواع بالابر ثابت از جهت کاربرد:

بالابر ثابت هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی به طور معمول برای انتقال کالا از یک سطح بالاتر به سطح بالاتر ، مانند انتقال کالا از یک طبقه به طبقه دیگر مورد استفاده قرار می گیرد  و سپس تا ارتفاع معینی برای تخلیه بار آن کالا لحاظ می شود ، نصب آن در یک حفره آسانسور صورت می گیرد. سپس جدول پلتفرم در همان سطح قرار دارد که برای بار کردن محموله در آن مناسب است . به این ترتیب ، آن را نیز می‌توان آسانسور باری نامید.

همان طور که قبلا گفتیم سکوی بالابر هیدرولیکی برای انتقال کالاها از یک سطح ارتفاع به یک سطح بالاتر مانند حمل کالاها از یک طبقه به طبقه دیگر استفاده می شوند. بالابر قیچی یا می تواند برای بارگیری در زمین نصب شود و سپس برای تخلیه بار تا ارتفاع مشخصی بلند شود و یا در یک گودال بالابر نصب شود. سطح زمین برای بارگیری بار روی آن مناسب است. به این ترتیب می توان آن را آسانسور بار نیز نامید. پلت فرم بالابر قیچی عمودی هیدرولیک به صورت ثابت یا خودرو سوار در نوع ثابت ، یدک کش ، سوار بر خودرو موجود است.

سیستم بالابر ثابت هیدرولیک دارای دستگاه های ایمنی ضد سقوط و بارگیری بیش از حد است و تمام لایه ها و صورت بالابر می توانند دکمه های عملیاتی را برای تحقق کنترل چند نقطه تنظیم کنند.

مدل هیدرولیک ثابت به طور مستقیم به میز وصل می شود تا بتواند دستگاه را به سمت بالا هدایت نماید. قرارگیری جک آن در زیر پلت فرم است: مدل هیدرولیک ثابت به چند نوع تقسیم می شود:

  • بالابر هیدرولیکی
  • بالابر هیدرولیکی ثابت خانگی
  • بالابر هیدرولیکی ثابت مغازه
  • بالابر هیدرولیکی ثابت ساختمانی و کارگاهی
  • بالابر هیدرولیکی ثابت رستورانی
  • بالابر هیدرولیکی ثابت فروشگاهی

بالابر ثابت

بالابر ثابت صنعتی

بالابر ثابت صنعتی برای جا به جایی وسایل در بین طبقات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. بالابر صنعتی دارای انواع مختلفی است. بالابر ثابت فروشگاهی ، بالابر خانگی ، بالابر مغازه ای. وظیفه اصلی تمامی این بالابرها جا به جایی وسایل و اشخاص است و بیشتر برای مکان های بزرگ از آن ها استفاده می شود. بالابرها دارای مکانیزم های متفاوتی می باشند و نیروی به وجود آمده در بالابرهای صنعتی با توجه به این مکانیزم ها است. نیاز مشتری اولویت اصلی در طراحی و راه اندازی این بالابرها است. تناسب بالابر ثابت صنعتی با محیط های کارگاهی و صنعتی و کارخانجاتی اولویت اصلی آن ها می باشد.

بالابر  صنعتی احتمال دسترسی به مکان هایی که در ارتفاعات بالا قرار دارند را آسان و امکان پذیر کرده است.

فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیکی

همین حالا با ما تماس بگیرید 09128667745

4 پاسخ
  1. ممنونم مقاله خیلی خوبی بود. فقط یه سوال داشتم ازتون… تفاوت بین بالابر ثابت و بالابر صنعتی چیه؟ میشه دقیق تر توضیح بدین؟

    1. ببینید بالابر های ثابت به صورت فیکس شده، در یه محل نصب میشن و قابل جابجایی نیستن .. اما بالابر های صنعتی خودشون میتونن هم نوع ثابت باشن و هم متحرک. که مدل های متحرک، چرخ دار هستن و میتونن در محل به صورت افقی هم جابجا بشن…

  2. بسیار عالی بود. ممنونم بابت این محتوای خوب. در مورد بالابر ثابت قیچی هم بیزحمت مطلب بذارید. ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *