تولید، راه اندازی و نصب انواع بالابر مسکونی و خانگی

فروش و نصب انواع بالابر مسکونی و بالابر خانگی با تیمی مجرب و حرفه ای در زمینه انواع بالابر هیدرولیکی و بالابر صنعتی. گروه فنی بالابر احمدی دارای کادر مجرب و متخصص در این زمینه است که نیاز سنجی کرده و بهترین امکانات را در این زمینه با بهترین قیمت بالابر خانگی برای شما فراهم می آورد. فقطی کافی است با ما تماس گرفته و رایگان مشاوره دریافت کنید.
 

بالابر مسکونی چیست و چه کاربردی دارد؟

بالابر مسکونی، بالابر خانگی یا بالابر ساختمان، نمونه کوچک تر و ساده تر انواع بالابر هیدرولیکی است که معمولا در منازل مسکونی استفاده می شود. اگر به بعضی از خانه های دوبلکس یا چند طبقه دقت کرده باشید، در کنار پله ها یا کنار دیوار یا حتی از آشپزخانه، دارای یک بالابر خانگی هستند. این دستگاه، برای افرادی که بالا و پایین رفتن از پله برای آنها دشوار است یا از کهولت سن رنج می برند بسیار مناسب است.
 

چند نوع بالابر مسکونی داریم؟

بالابر های مسکونی یا همان بالابر خانگی، معمولا از سه نوع متداول تشکیل می شوند:
 

بالابر مسکونی زنجیری

مکانیزم این دستگاه، بسیار شبیه به بالابر ثابت هیدرولیکی بوده و توسط زنجیر و وینچ کار می کند. برای افزایش ایمنی این مدل دستگاه، می توان از ترمز های ضد سقوط استفاده کرد.
 

بالابر خانگی کابلی

این مدل دقیقا مثل بالابر زنجیری عمل می کند. با این تفاوت که بجای زنجیر، از کابل های دوبل و ترمز های ضد سقوط در آن برای کشش اتاقک حمل افراد استفاده شده است.
 

بالابر پله

یکی دیگر از رایج ترین و کاربردی ترین انواع بالابر مسکونی، مدل پله ای است که بر روی بازو های پله نصب شده و قادر است افراد را به صورت ایستاده یا نشسته به طبقات مختلف هدایت کند. ایمنی این مدل نیز بسیار بالا بوده و برای افراد سالخورده بسیار مناسب است.
 

بالابر مسکونی شیشه ای

بالابر شیشه ای، ظاهر بسیار جذاب و لوکسی داشته و کاربرد آن در منازل لوکس، رستوران ها و مراکز خرید است. معمولا شیشه اتاق این مدل بالابر ساختمانی از شیشه نشکن تشکیل شده و ظرفیتی حدود 300 کیلوگرم دارد. ایمنی این دستگاه نیز بسیار بالا بوده و کاربرد آن راحت است.
 

خرید بالابر مسکونی در تهران و کرج

شرکت فنی مهندسی بالابر احمدی در ملارد تهران واقع شده و آماده بازدید از محل و همکاری در زمینه نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیکی در تهران و بالابر هیدرولیکی در کرج با بهترین قیمت و ایمنی بسیار بالا است.
 

تماس با ما

چرا باید تولید و نصب بالابر خانگی خود را به احمدی بسپارید؟

بالابر احمدی، سال هاست که در زمینه تولید و نصب انواع بالابر هیدرولیکی، سابقه فعالیت درخشانی داشته و پروژه های بزرگ و موفقی را به ثمر رسانده است. از جمله ویژگی ها و مزیت های منحصر به فرد تیم فنی احمدی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 

نمونه کار های انجام شده توسط گروه بالابر احمدی

گروه مهندسی احمدی، افتخار همکاری در تولید، نصب و راه اندازی بالابر در پروژه های زیر را داشته است.

قبلی
بعدی

قیمت بالابر مسکونی یا خانگی

قیمت بالابر خانگی یا همان بالابر مسکونی کاملا به ابعاد، جنس متریال، محل نصب، تولید و مونتاژ، ارتفاع، موتور و… بستگی دارد که می توانید با توجه به جدول زیر، حدود قیمت پروژه مورد نظر خود را برآورد کنید. همچنین می توانید با تیم مشاورین بالابر احمدی تماس حاصل کرده و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید و از آخرین تعرفه ها و قیمت های بالابر مسکونی باخبر شوید.

شرکت بالابر احمدی سعی کرده است تا با کاهش هزینه های اضافی، قیمت بالابر خانگی را تا حد امکان برای شما کاهش داده و بهترین کیفیت و ایمنی بالای بالابر خانگی را برای شما به ارمغان بیاورد.

مشخصات بالابر قیمت
بالابر با قابلیت جابه‌جایی 3 متر – با ظرفیت 300 Kg بار – ریل T5 آسانسوری تماس بگیرید
بالابر با قابلیت جابه‌جایی 4 متر – با ظرفیت 300 Kg بار – ریل T5 آسانسوری تماس بگیرید
بالابر با قابلیت جابه‌جایی 3 متر – با ظرفیت 600 Kg بار – ریل T9 آسانسوری تماس بگیرید
بالابر با قابلیت جابه‌جایی 4 متر – با ظرفیت 600 Kg بار – ریل T9 آسانسوری تماس بگیرید

قبل از سفارش و خرید بالابر خانگی به چه نکاتی توجه کنیم؟

  • حتما ظرفیت مورد نیاز خود را محاسبه کرده و حدود 50 کیلوگرم بالاتر از ظرفیت مورد نیازتان بالابر را انتخاب کنید.
  • از ایمنی دستگاه قافل نشوید. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام خرید و سفارش بالابر فروشگاهی باید به آن توجه کنید، ایمنی کار است.
  • محلی که قرار است بالابر خانگی در آن قرار گیرد را کاملا بررسی کرده و از تناسب آن با ابعاد استاندارد دستگاه اطمینان حاصل کنید. همچنین توجه داشته باشید که مسیر رفت و آمد را نگیرد.
  • کار خود را به یک تیم متخصص بسپارید تا خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.
تماس با ما

عوامل تاثیرگذار بر قیمت بالابر خانگی

معمولا قیمت بالابر خانگی به چند عامل مهم بستگی دارد که بر اساس این عوامل تعیین می شود. اولین مورد ابعاد و ارتفاع مدنظر شما است که در تعیین قیمت بالابر خانگی و مسکونی بسیار تاثیرگذار است. عامل دیگری که در این زمینه دخیل است، ابعاد و مساحت کار است. یعنی شما چه ابعادی را برای نصب بالابر مسکونی مد نظر دارید؟

عوامل تعیین کننده دیگری مانند شهر محل سکونت، کیفیت و برند قطعات مونتاژ شده، میزان نیروی به کار گرفته شده و… می توانند در قیمت بالابر خانگی تاثیرگذار باشند. برای اطلاع دقیق از این موضوع، می توانید روی لینک بالا زده و از لیست قیمت بالابر ها باخبر شوید. همچنین می توانید با تیم مشاورین احمدی تماس گرفته و در این زمینه مشاوره دریافت کنید.