تولید، راه اندازی و راه نصب انواع بالابر ثابت

با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و ابزار های صنعتی، استفاده از این ابزار برای افزایش سرعت کار و تولید، امری ضروری است. از این رو گروه مهندسی بالابر احمدی، در زمینه تولید انواع بالابر هیدرولیکی، بالابر ثابت و… سابقه درخشانی داشته و می تواند پروژه نصب بالابر ثابت شما را، دقیقا متناسب با نیاز شما انجام دهد. فقط کافی است تا با تیم مشاورین ما تماس بگیرید.
 

بالابر ثابت چیست؟

بالابر ثابت هیدرولیکی، یکی دیگر از انواه بالابر های پیشرفته صنعتی محسوب می شود که در یک گودال یا سطحی از زمین، کنار دیوار یا وسط فضا باتوجه به نیاز، نصب شده و وظیفه آن، جابجایی اجسام سنگین مانند خودرو است. بالابر های ثابت کاربرد های متنوعی دارند. مثلا در نمایشگاه های خودرو که دارای دو طبقه یا دو سطح غیر هموار هستند، می توان از این دستگاه استفاده کرد. همچنین در کارگاه های تولیدی بزرگ به منظور سهولت در جابجایی بارها و اجسام سنگین، از این دستگاه استفاده می شود.
 

بالابر ثابت

انواع بالابر ثابت از نظر عملکرد و مکانیزم

به طور کلی، می توان گفت 5 مدل بالابر فیکس داریم که هرکدام، کاربرد مختلف خود را دارند:
 

جک مستقیم

این نوع از بالابر ثابت، دارای یک جک هیدرولیکی زیر سینی بار است که به وسیله آن حرکت عمودی خود را انجام می دهد. ایمنی این دستگاه بالا بوده و می توان به عنوان یک بالابر مغازه نیز از آن استفاده کرد.
 

بالابر ثابت بوم لیفت

در این مدل بالابر ثابت هیدرولیکی، علاوه بر حرکت عمودی، قابلیت حرکت افقی نیز وجود دارد. یکی از ویژگی های این دستگاه، ظرفیت پایین تر آنها نسبت به انواع دیگر است. همچنین این مدل بالابر برای حمل افراد نیز مناسب است.
 

بالابر ثابت آکاردئونی

این نوع دستگاه که به آن بالابر قیچی نیز می گویند، نوعی بالابر ثابت است که دارای بازو های قیچی مانند است که پمپ های هیدرولیکی بین قیچی ها، باعث باز شدن آکاردئون و در نتیجه تغییر ارتفاع دستگاه می شود. می توان گفت این دستگاه، بالاترین ایمنی را نسبت به مدل های دیگر بالابر فیکس دارد.
 

مکانیزم این دستگاه مانند مکانیزم زنجیر و قرقره کابل است که توسط آن بالا یا پایین می رود. این دستگاه فقط برای جابجا کردن اجسام و بار توصیه می شود و ایمنی کافی برای بالا بردن افراد را ندارد.

انواع کاربرد بالابر ثابت هیدرولیک

استفاده از بالابر ثابت هیدرولیکی در مکان های زیر، رایج است:
 

فروشگاه و مغازه های بزرگ

کارگاه تولیدی

رستوران ها

انبار کارخانه

نمایشگاه خودرو

تعمیرگاه ها و…

بالابر ثابت گروه فنی احمدی

خرید بالابر ثابت، نصب و راه اندازی آن نیازمند دانش و تخصصی است که هرکسی از پس آن برنمی آید. خوشبختانه گروه مهندسی بالابر احمدی، دارای تیمی متخصص و حرفه ای در زمینه مهندسی و نصب انواع بالابر هیدرولیکی است که از محل شما بازدید کرده، مشاوره ارائه کرده و بهترین ها را متناسب با نیاز شما، با مناسب ترین قیمت بالابر مورد نیاز شما را ارائه می کند.
 

تماس با ما

مزایای همکاری با تیم بالابر احمدی

در این قسمت، می توانید ویژگی های منحصر به فرد بالابر احمدی را مشاهده کنید.

نمونه کار های بالابر فیکس انجام شده توسط بالابر احمدی

گروه مهندسی احمدی، افتخار همکاری در تولید، نصب و راه اندازی بالابر در پروژه های زیر را داشته است.

قبلی
بعدی

قیمت بالابر ثابت

قیمت بالابر ثابت کاملا به ابعاد، جنس متریال، محل نصب، تولید و مونتاژ، ارتفاع، موتور و… بستگی دارد که می توانید با توجه به جدول زیر، حدود قیمت پروژه مورد نظر خود را برآورد کنید. همچنین می توانید با تیم مشاورین بالابر احمدی تماس حاصل کرده و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید و از آخرین تعرفه ها و قیمت های بالابر باخبر شوید.

مشخصات بالابر قیمت
بالابر با قابلیت جابه‌جایی 3 متر – با ظرفیت 300 Kg بار – ریل T5 آسانسوری تماس بگیرید
بالابر با قابلیت جابه‌جایی 4 متر – با ظرفیت 300 Kg بار – ریل T5 آسانسوری تماس بگیرید
بالابر با قابلیت جابه‌جایی 3 متر – با ظرفیت 600 Kg بار – ریل T9 آسانسوری تماس بگیرید
بالابر با قابلیت جابه‌جایی 4 متر – با ظرفیت 600 Kg بار – ریل T9 آسانسوری تماس بگیرید

سوالات متداول بالابر ثابت

انواع بالابر ثابت، در مکان هایی که امکان جابجایی بار توسط نیروی انسانی وجود ندارد، کاربرد ویژه ای دارند. نمایشگاه خودرو، انبار کارخانه و فروشگاه ها از متداول ترین فضاهایی هستند که از بالابر ثابت هیدرولیکی استفاده می کنند.
 

بالابر های متحرک، امکان جابجایی در محل را دارند. به این صورت که در زیر سینی و فضای باری، چرخ هایی برای جابجایی به محل های مورد نیاز تعبیه می شود؛ درحالی که بالابر ثابت، فاقد چرخ و قابلیت جابجایی بوده و به صورت کاملا فیکس در یک محل مشخص نصب می شود.