زمینه های استفاده از بالابر صنعتی

زمینه های استفاده از بالابر صنعتی

فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیکی

همین حالا با ما تماس بگیرید 09128667745

بالابر صنعتی در چه زمینه هایی استفاده می شود؟

بالابر صنعتی کاربردهای زیادی در زندگی روزمره دارد و کامل کننده بسیاری از کارهای ساختمانی و مهندسی است. این دستگاه در ابتدا برای کار در باغ ها و برای برداشت میوه از درختان بلند طراحی شده بود ، اما این دستگاه همه کاره همچنین برای کار در خط های تلگراف مورد استفاده قرار گرفت و به سایر کاربردها نیز گسترش یافت. امروزه از این نوع بالابر ها برای هر کاری که باید در ارتفاع انجام شوند استفاده می شود. زمینه های استفاده از بالابر صنعتی به بخش های مختلفی تقسیم می شود که ما در ادامه به چند نمونه از اصلی ترین بخش های آن ها اشاره کرده ایم.

امنیت بالابر صنعتی زمینه های مختلف

امنیت در هنگام انجام کارها در ارتفاعات بسیار مهم است و بالابر به این معنی است که شخصی که کار را در ارتفاع انجام می دهد در امنیت کاملی خواهد بود. در زندگی این روزها می توان از بالابر در بسیاری از کارهای مهم استفاده کرد.

زمینه استفاده از بالایر صنعتی

انواع زمینه های استفاده از بالابر صنعتی

تعمیرات و بازسازی ساختمانی

بنایی که نیاز به نقاشی و تمیز کردن داشته باشد ، قطعاً نیاز به کار در ارتفاعات و زاویه های بالا به خصوص ساختمان های بسیار بلند امروزی دارد. در حالی که یک نردبان ممکن است برای چنین کارهایی مناسب نباشد، بالابر این توانایی را دارد حمل و نقل آسان افراد و تجهیزات امنیتی و ایمنی هنگام انتقال تجهیزات به هر قسمت از ساختمان را فراهم کند.

سرویس خطوط و پست های تلفن و برق

هزاران کیلومتر خط تلفن و برق در سراسر جهان موجود است و بسیار دارای اهمیت و پیچیده می باشد که همیشه این خطوط را آماده کار و فعالیت می کند. برای هر کسی که در این زمینه کار می کند، جابجایی بخشی از کارهای روزمره آن هاست که تضمین می کند که هر چقدر هم که باشند این توانایی را دارید به مکان های مورد نظر برسید. در گذشته برای این منظور از نردبان ها و تجهیزات کوهنوردی استفاده می شد ، اما امروزه بسیار خطرناک است و توسط بسیاری از شرکت ها ممنوع است.

 رویدادهای فیلم برداری و ورزشی

بله ، امروزه نه تنها از بالابرهای صنعتی در کارهای صنعتی و ساختمانی بلکه در فیلم برداری سینماها و مسابقات ورزشی نیز استفاده می شود. وقتی در حال تماشای یک مسابقه فوتبال هستیم ، بسیار هیجان انگیز خواهد بود که بتوانیم زوایای مختلف یک ضربه جهت دار را تماشا کنیم. و مانند پرندگان از بالا بازی را ببینیم.

کارهای آتش نشانی

هر روز در سراسر جهان ، آتش نشانان جان خود را برای نجات جان افراد گرفتار در آتش سوزی یا سایر موقعیت های خطرناک به خطر می اندازند. بدون استفاده از بالابرهای صنعتی، آتش نشانان قادر نخواهند بود تا افراد به دام افتاده در شعله های آتش در طبقات فوقانی را بیرون بکشند یا آتش سوزی را در این طبقه ها مهار کنند. این بدان معنی است که عملیات نجات و آتش نشانی بدون بالابرهای صنعتی امکان پذیر نیست. همچنین استفاده از این وسیله بدان معنی است که آتش نشانان نیازی به نگه داشتن افراد به کمک شانه های خود ندارند.

چیدن میوه

برداشت میوه از درختان بسیار بلند در باغ هایی که از بالابر استفاده می کنند بسیار آسان و بی خطر است. با استفاده از این دستگاه هیچ گونه خطر افتادن از ارتفاع و همچنین از دست دادن میوه ها در ارتفاع زیاد وجود ندارد. به لطف استفاده از بالابرهای صنعتی همه این موارد آسان تر ، سریع تر و ایمن تر شده است. اما ، بسیار ضروری و مهم است که هر شخصی که اجازه استفاده از بالابر را داشته باشد ، در دوره های لازم شرکت کرده و آموزش های لازم را در این زمینه دریافت کرده است.

فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیکی

همین حالا با ما تماس بگیرید 09128667745

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *